Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Advokāts Leja atsakās no iespējas strādāt VID

Piektdien Finanšu ministrijā ir saņemta vēstule no zvērināta advokāta Laura Lejas, kurā viņš informē, ka vēlas atteikties no iespējas strādāt Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietnieka amatā, lai pilnvērtīgi atsāktu zvērināta advokāta praksi, portālam «Apollo» pavēstīja Finanšu ministrijas Komunikācijas nodaļā.

Kā zināms, noslēdzoties atklātam konkursam, 2009.gada 27.novembrī Finanšu ministrijas izveidota konkursa komisija atzina zvērinātu advokātu L.Leju par uzvarētāju konkursā uz VID ģenerāldirektora vietnieka nodokļu jomā, Nodokļu uzskaites un piedziņas pārvaldes direktora amatu.

Leja savā vēstulē norāda, ka no amata viņš atsakās, ņemot vērā to, ka formalitāšu kārtošana darbam VID ir ieilgusi jau trīs mēnešu garumā, tādēļ pieņemts lēmums par atteikšanos no iespējas strādāt VID.

Finanšu ministrs Einars Repše (JL) izsaka nožēlu, ka Leja kā jauns un spējīgs profesionālis ir atteicies no darba VID, ņemot vērā, ka jautājums par viņa iecelšanu amatā aizkavējās saistībā ar iepriekšējā VID ģenerāldirektora Dzintara Jakāna darbības izvērtēšanu disciplinārlietas ietvaros un pārcelšanu uz Finanšu ministriju.