Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Maskalāns: viss tikai Miņinam, bet - ar ko viņš ir labāks?

Bobsleja pilots Edgars Maskalāns pārmet Latvijas Bobsleja federācijai negodīgu attieksmi pret bobsleja četrinieku otro komandu.

«Pēdējo divu sezonu laikā manas domas par sportu Latvijā ir mainījušās, arī par sistēmu bobslejā. Ja ir tāda attieksme pret otro komandu, tad Pasaules kausos jāpiedalās tikai vienai ekipāžai. Nav jēgas tērēt nodokļu maksātāju un sponsoru naudu tikai ķeksīša pēc - lūk, mums ir divas ekipāžas. Mēs jūtamies diezgan apdalīti,» laikrakstam «Latvijas Avīze» atklājis Maskalāns.

Viņš norāda, ka Latvijas Bobsleja federācijā valda princips - «visu tikai Miņinam!», kas pēc Maskalāna domām ir tuvredzīgi.

Piemēram, Miņinam visu sezonu taupīja slieču komplektu, ar kuru viņš pērn uzvarēja Eiropas čempionātā, bet šosezon tās ne reizi neuzlika, komplekts pat netika nomarķēts. «Bet mums pamēģināt nedeva! Viss tikai Miņinam, bet - ar ko viņš ir labāks? Ne ar ko!» uzskata Maskalāns, norādot, ka citās komandās visi ir vienādās pozīcijās.

Latvijas Bobsleja federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis laikrakstam norāda: «Apmierināts ar olimpiskajām spēlēm nevaru būt, bet - kā liktenis lēma, tā ir. Pasaules kausu sacensībās Edgars netika tik augstu, kā šeit. Viņam laikam ir laba psiholoģiskā sagatavotība, divniekos palīdzēja arī iespēja braukt ar Miņina bobu. Tas pierāda to, cik liela loma ir tehnikai. Mēs nevaram atļauties divus divniekus, arī šo nopirka Latvijas Bobsleja federācijas prezidents Jānis Kols».

Jau ziņots, ka līdz ar bobslejista Jāņa Miņina un komandas veselības problēmām Vankūverā Latviju gan divnieku, gan četrinieku sacensībās pārstāvēja tikai Maskalāns. Divnieku sacensībās Maskalāns kopā ar stūmēju Daumantu Dreiškenu ieguva astoto vietu, bet četriniekos Maskalāns kopā ar Pāvelu Tulubjevu, Raivi Broku un Mihailu Arhipovu izcīnīja 11. vietu.