Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmajā izbalsošanā «O!Kartes Akadēmiju» pamet Made

Pirmdienas vakars liktenīgs izrādījās Madei, jo pirmajā «O!Kartes Akadēmijas» izbalsošanā tieši Made saņēma mazāko skatītāju atbalstu un viņai pirmdiena bija pēdējā diena šovā, vēsta informācija šova mājaslapā «okartesakademija.lv».

Šis vakars «O!Kartes Akadēmijas» dalībniekiem bija uztraukumu pilns, jo norisinājās pirmā izbalsošana. Uz izbalsošanas svītras sēdēja divi akadēmiķi – Saipo un Made, jo tieši viņi svētdienas koncertā saņēma vismazāko skatītāju un žūrijas atbalstu.

Uz izbalsošanas strīpas sēdošie bija satraukti un pilni neziņas. Tomēr neskatoties uz saspringto situāciju, abi jaunieši turējās godam. Arī skatītāji abus jauniešu atbalstīja aptuveni vienlīdzīgi, ik minūte varēja izšķirt visu. Tomēr skatītāji lēma, ka pirmajā izbalsošanā šovs jāpamet Made.

Atvadoties no saviem kolēģiem un skatītājiem, Made sacīja, ka jūtas pateicīga par iespēju kaut divas nedēļas pabūt «O!Kartes Akadēmija» un apgūt daudz jaunas lietas, viņa novērtē laiku ko pavadījusi šovā un novēl pārējiem dalībniekiem izturību un attīstīt savu talantu.