Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Kreisais» zvēru un putnu dārzs — burvīgi salmu zvēri [+30 Ls*]

Svētdien Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī tika atklāts pirmais Latvijā salmu figūru festivāls, jeb «kreisais» zvēru un putnu dārzs, kā to jokojot dēvē paši pasākuma organizatori.

fotogaleriju.

Veidot tematiskas multfilmu vai pasaku tēlu salmu figūru kompozīcijas tika un tiek aicināti cilvēki no visas Latvijas. Šobrīd festivāla teritorijā ir apskatāmi pirmie darbi, kuri, kā bija redzams atklāšanas pasākuma laikā,  neatstāja vienaldzīgu nevienu apmeklētāju.

Kā atzīst izstādīto darbu autori, ideju viņiem netrūkst un vairākas jaunas kompozīcijas būs skatāmas katru nedēļas nogali līdz pat 5.aprīlim. Festivāla ietvaros tiks organizētas arī meistarklases, lai ikviens, kurš vēlas, var apgūt iemaņas salmu figūru veidošanā, papildināt ekspozīciju un pat pretendēt uz naudas balvu.

Darbu autori festivālā izstādītos objektus gan pārdos un izsolīs, gan arī dāvinās. Tāpat tiek solīts, ka festivāla programma tiks papildināta arī ar daudzveidīgām iespējām aktīvās atpūtas piekritējiem.

* Šī raksta autors saņems Ls 30, jo iesūtīto ziņu ievietojām starp portāla galvenajām ziņām.