Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ātro» šoferiem jāmaksā par salauztiem auto un pārtērētu degvielu

Ātrās palīdzības automašīnu vadītāji atklāj, ka viņiem pašiem nākas maksāt par automašīnu remontiem un pārtērētu degvielu. Nevienu neinteresē, kāda patlaban ir autoceļu kvalitāte, tā laikrakstam «Telegraf» stāstījis kāds šoferis.

Šādam šofera stāstījumam nepiekrīt uzņēmuma «Rīgas sanitārā transporta autobāze» vadība. Šis uzņēmums sniedz pakalpojumus Rīgas ātrajai palīdzībai.

Uzņēmuma vadītājs Adigjozals Mamedovs laikrakstam steidz paziņot, ka šoferi esot «sarežģīti ļaudis», tāpēc jākontrolē.

«Kas pārsteidzošs ir tajā, ka mums ir degvielas limiti? Visiem autopārvadātāju uzņēmumiem tādi ir,» laikrakstam sacījis uzņēmuma pārstāvis Uldis Villers.

Katrs gadījums tiek vērtēts atsevišķi. Tomēr degvielas pārtērēšana esot šofera vaina. Daudz kas atkarīgs no automašīnas vadīšanas manieres, laikrakstam sacījis Villers.

Atsevišķs temats ir veco automašīnu remonts, par kuru šoferiem nākas arī maksāt. «Ja šoferis ļaunprātīgi salauzis auto, viņš par to maksā. Ja auto vecs, tad to var lauzt?» laikrakstam saka Villers.  «Ja kāds džigits iebrauc kanālā un kaut kas ir salūzis, tad atvainojiet… Soda sankcijas ir normāla parādība,» – tā Villers.

Jāatgādina, ka «ātro» automašīnas ir ļoti vecas un to nobraukums bieži ir vairāk nekā 500 000 kilometri.

Laikrakstam gan nav izdevies sazināties ar Rīgas ātrās palīdzības vadību.