Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc gaitas var noteikt, vai sieviete spēj sasniegt orgasmu

Kā noskaidrojuši skotu un beļģu zinātnieki - pēc sievietes gaitas var noteikt, vai viņa spēj sasniegt orgasmu. 

Projektā piedalījās studentes, kurām bija jāaizpilda anketa par seksuālās dzīves jautājumiem, kurus vēlāk salīdzināja ar pētījuma secinājumiem. Studentes ilgu laiku tika novērotas ar slēptu videokameru, savācot materiālu meiteņu gaitas, uzvedības un ieradumu analīzei. Video analizēja divi profesori, strādājot kopā ar saviem palīgiem. Profesoriem nebija zināms, ka meitnes aizpildījušas anketas un kādi ir  to rezultāti, savus secinājumus viņi izdarīja no video.

Izrādās, ka pieredzējis seksologs pēc meiteņu gaitas visai precīzi var noteikt, vai viņa ir spējīga sasniegt orgasmu. Sieviete, kura spēj sasniegt orgasmu, iet ar drošu, plašu soli, atbrīvoti un pašpārliecināti.

Šo pētījumu reultātu izskaidrojums ir apstāklī, ka orgasmam ir anatomiskas izcelsmes iemesli, tas ir saistīts ar muskuļu tonusu. Sieviete,kura izjūt orgasmu, arī jūtās pārliecinošāk, kas izpaužās arī gaitā, raksta e-news.com.ua.