Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

8.martā «1188» dāvā bezmaksas kino seansu

Lai īpaši iepriecinātu meitenes un sievietes Starptautiskajā sieviešu dienā 8.martā , Uzziņu dienests «1188» piedāvās bezmaksas kino seansu - romantiskās komēdijas «Garais gads» pirmizrādi, kinoteātrī «Parex Plaza», plkst. 21.00.

Pieteikties uz «1188» piedāvāto pirmizrādi  ir iespējams  no šodienas, 3. marta līdz pat 7.martam,  sūtot bezmaksas  īsziņu ar kodu TULPE uz numuru 1188.  Visas iesūtītās īsziņas piedalīsies izlozē un 60  laimīgie saņems biļetes divām personām uz īpašo 8.marta kino seansu. Biļešu ieguvējus paziņos 7. martā, kad izlozes uzvarētāji saņems īsziņu ar informāciju kā saņemt biļetes.

Uzziņu dienesta «1188» apkopotā informācija liecina, ka pērn 8.martā visvairāk zvanījuši tieši vīrieši, kas lūguši padomu, kā vislabāk pārsteigt un iepriecināt sievietes:
- Izstāstiet, kas, Jūs, sievietes, visvairāk iepriecina?
- Lūdzu, pasakiet kādu spārnotu frāzi par Sievieti! Nē, labāk pasakiet vairākus - man nepieciešami novēlējumi draudzenei, māsai un darba kolēģei....

Tāpat vīrieši ir konsultējušies ar operatorēm par dekoratīvās kosmētikas izvēli:
-    Man nepieciešams sievietes padoms, sakiet, kādu sejas maskēšanās līdzekli labāk izvēlēties dāvanai – pūderi vai to krāsaino krēmu?

Vīrieši šajā dienā ir arī daudz atvērtāki un lustīgāki, jo vairāk koķetē ar operatorēm, kā arī izsaka komplimentus:
- Jūs šodien lieliski izskatieties un šī zilā krāsa Jums ļoti piestāv!

Uzziņu dienests «1188» atgādina, ka līdz 8.martam ir palikušas tikai 5 dienas, tādejādi vīriešus mudinot neaizmirst iepriecināt mammas, māsas , omītes , tantes, sievas, sievasmātes, mīļākās un darba kolēģes Starptautiskajā sieviešu dienā, 8.martā. Arī šogad, zvanot uz 1188, iespējams saņemt kompetentu sieviešu viedokli un padomus labāko dāvanu izvēlē.