Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skrundas lokatora pilsētiņai rīkos jaunu izsoli

Arī otrs pretendents Magomeds Gurbanovs atteicies iegādāties Skrundas lokatora pilsētiņu, līdz ar to būs jārīko jauna izsole, portālam «Apollo» pavēstīja Privatizācijas aģentūras pārstāve Anete Frīdenšteina-Brīdiņa.

Viņam nekustamo īpašumu «Mežaine» Skrundas novada Ranķu pagastā bija iespēja iegādāties par 1 548 966 latiem, taču viņš šo iespēju nav izmantojis.

Frīdenšteina-Brīdiņa skaidroja, ka šobrīd notiek darbs pie jaunu privatizācijas noteikumu izstrādes un tuvākajā laikā arī tiks izsludināta jauna izsole. Tāpat nepieciešams sagaidīt jaunu īpašuma vērtējumu.

Tiekot domāts arī par drošības naudas palielināšanu. Visticamāk, ka sākuma summa būs līdzīga, kā pirmajā izsolē, kad tie bija 153 966 lati.

Viņa skaidroja, ka jaunajā izsolē nevarēs iedalīties pirmās izsoles dalībnieki.

Jau vēstīts, ka izsolē uzvarēja uzņēmums «Aļeksejevskoje-Serviss», taču tas noteiktajā laikā nesamaksāja nepieciešamo naudas summu, līdz ar to iespēja iegādāties īpašumu tika dota Magomedam Gurbanovam.