Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Blaters interesējas par iespēju likvidēt aizmugures stāvokli

Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters piedalījies sarunā par iespēju futbolā likvidēt aizmugures stāvokli, raksta izdevums [s:31743]

Blateram bijusi tikšanās ar Starptautiskās lauka hokeja federācijas prezidentu Leandro Negru, kurā abi pārrunājuši iespējamā lēmuma iznākumu un sekas.

FIFA prezidents vēlējies uzzināt, kā šādas izmaiņas ir atsaukušās uz lauka hokeju, jo arī šajā sporta veidā tika atcelts aizmugures stāvoklis. Lauka hokejā aizmugures stāvoklis tika atcelts 1998. gadā, tādējādi sekmējot lielāku līdzjutēju interesi par spēli. Pēc Negres sacītā, Blateram ir liela interese par šo jautājumu, taču savu viedokli viņš nav paudis.

«Viņš man uzdeva daudz jautājumus, jo vēlējās noskaidrot, cik šāds solis ir bijis sekmīgs, taču Blaters nekad nav izteicis savu viedokli, tāpēc ir grūti pateikt, cik reāli ir sagaidīt aizmugures stāvokļa atcelšanu futbolā,» norādīja Negrs.