Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā nogalināts ārsts-narkologs

Ceturtdien Rīgā, Ķengaragā, nogalināts ārsts-narkologs Igors Kudajevs, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Valsts policijas Rīgas reģiona Kriminālpolicijas priekšnieks Andrejs Grišins aģentūrai LETA apstiprināja faktu, ka ap plkst.22.30 Ķengaragā ar diviem šāvieniem nogalināts cilvēks, bet viņa personību izmeklēšanas interesēs neatklāja.

Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas, slepkava aptuveni 40 gadus veco medicīnas centra «Detox» narkologu pārsteidzis kāda Aviācijas ielas nama kāpņu telpā.

Aģentūra LETA noskaidroja, ka mediķis sniedza narkoloģisko palīdzību alkohola un narkotiku atkarībā nonākušajiem, tai skaitā arī neatliekamo palīdzību. Ārsts pie cilvēkiem ar alkohola un narkotiku problēmām devies arī mājas vizītēs.

SIA «Detox» līdzīpašnieks un vadītājs Igors Paņihins aģentūrai LETA teica, ka viņam nav informācijas par iespējamajiem slepkavības apstākļiem un motīviem, zināms vien pats fakts.

Narkologs Jānis Strazdiņš (ZZS) aģentūrai LETA pastāstīja, ka šādas palīdzības sniegšana mājās ir viena no visbīstamākajām palīdzības formām, jo, ierodoties pie alkoholiķa vai narkomāna, nav zināms, kādā stāvoklī ir pacients. «Ārsts ir visneaizsargātākais,» norādīja Strazdiņš, uzsverot, ka notikušais ir ļoti skumjš fakts.

Vaicāts, vai nogalinātais ir ārsts-narkologs, Grišins apstiprināja, ka arī šajā profesijā viņš ir strādājis, taču vīrietim esot vairākas profesijas, un policija vēl nav noskaidrojusi, kādā tieši jomā viņš strādājis pēdējā laikā.

Lai gan izmeklēšana vēl ir tikai sākumstadijā, policija jau izvirzījusi divas pamatversijas saistībā ar noziegumu - vai nu tas saistīts ar nogalinātā personisko dzīvo, vai arī notikusi pasūtījuma slepkavība.

Pagaidām policijai nav izdevies iegūt informāciju, ka nogalinātais varētu būt nodarbojies ar ko nelegālu. Nošautā vīrieša personība gan esot visai daudzšķautnaina, tādēļ policijai vēl daudz kas jāskaidro, norādīja Grišins.

Ierocis, ar ko nogalināts vīrietis, vēl nav atrasts.