Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Basketbola apskats» atgriežas televīzijā

LTV7 kanālā, sākot ar 8. martu, katru pirmdienu, pulksten 22.00 būs vērojams raidījums «Basketbola apskats», informē LBS Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa

Pārraide tiks veidota, sadarbojoties Latvijas Basketbola Savienībai (LBS), basketbola klubiem BK «Ventspils» un «VEF Rīga» un producentu apvienībai «Karma Sports». Raidījumu vadīs Renārs Zeltiņš, bjušais BK «Ventspils», BK «Valmiera», «Liepājas Lauvu» un «Barona» basketbolists.

Lai popularizētu basketbolu, arvien vairāk sabiedrību informētu par Latvijas spēlētāju rezultātiem un sasniegumiem kā Latvijā, tā ārvalstīs, LBS, «Ventspils» un «VEF Rīga» ir apvienojuši spēkus, lai mūsu valstī populārākais sporta veids televīzijā parādītos ne tikai atsevišķu spēļu translācijās, bet arī saistošā, interesantā raidījumā, kurā stāstīs un rādīs ne tikai par bumbām, groziem, punktiem, bet arī par meitenēm, saulespuķēm un pavasariem.

Šajā sezonā ik pirmdienu ar atkārtojumiem svētdienās plkst. 16.50 būs skatāmi 14 «Basketbola apskats» raidījumi, pēdējais no tiem paredzēts pēc sezonas beigām - 7. jūnijā.

«Basketbola apskats» pirmo reizi reizi TV ekrānos parādījās pirms 15 gadiem, bet pirms trim sezonām finansējuma trūkuma dēļ raidījuma dabība tika pārtraukta.