Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Astoņas mākslinieces astotajā martā tiksies Martas ielā

8. martā radošajā telpā «Tasty» būs īpašas sieviešu dienas svinības - tiks atklāta izstāde, kurā atklāsies astoņu dažādu mākslinieču skatījums uz sievišķību. Tātad - astoņas mākslinieces tiksies astotajā martā, Martas ielā.

«Mākslinieces, kuras uzaicināt piedalīties šajā izstādē, izvēlējos ilgi un rūpīgi. Pēc rakstura viņas ir ļoti stipras; katra ar savu spilgti izteiktu individualitāti. Tāpat savu lomu spēlēja arī tehnikas, kurās viņas strādā. Gandrīz visi darbi ir darināti tieši šai izstādei,» saka izstādes vaidotāja Ausma Šmite.

«Šajā izstādē mākslinieces parāda dažādus sieviešu tipus, kā arī savu uztveri par sievieti, viņas ikdienu un sevis meklējumiem. Arī pašas darbu autores pārstāv dažādas profesijas, vecuma grupas un intereses. No otras puses, šie ir svētki. Par godu Viņai. Un tas piešķir to vieglumu, kāds ir burbulīšiem šampanieša glāzē.»

Izstādē varēs aplūkot Ingas Ģibietes, Zanes Tikumas, Klāras Grundšteines, Kristīnes Lasmanes, Irēnas Andrejevas, Baibas Dundures, Dārtas Hofmanes un Lauras Sarkanes darbus.

A.Šmite saka, ka pirmais stimuls ir bijusi nelielā izstāžu telpa ar savu gaisotni. Pirmo reizi apskatot «Tasty» radošo telpu, viņai uzreiz bijis skaidrs, ka vēlas tur organizēt izstādi. Tālāk prātā veidojot iespējamo izstādes dalībnieku sarakstu, viņa pamazām nonāca līdz tam, ka šī būs tikai mākslinieču izstāde. Un tad jau esot dzimusi doma:  kad vēl, ja ne 8. martā, jārīko meiteņu izstāde! Turklāt viss tik labi sakritis: 8. marts, Martas iela, 8 mākslinieces.

Tehnikas, kas būs redzamas izstādē, ir ļoti dažādas: eļļas gleznas, grafikas, tekstīlijas, keramika, zīmējumi, fotogrāfijas, ir arī ļoti interesantā autortehnikā darināts darbs.

info@tastyshop.lv