Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kandavas vecpilsētas centrā būvēs promenādi

Īstenojot Kandavas vecpilsētas centra daļas atjaunošanu, pilsētā plānots izveidot promenādi, aģentūrai LETA pastāstīja Kandavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Solvita Viļuma.

Kandavas novada domes priekšsēdētājs Rolands Bārenis parakstījis vienošanos ar Valsts aģentūru «Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra» par projekta «Kandavas vecpilsētas centra daļas atjaunošana un tūrisma infrastruktūras attīstība» īstenošanu.

Kā paskaidroja Viļuma, projekta idejas autors un projekta pieteikuma sagatavošanas iniciators esot pats Kandavas novada domes priekšsēdētājs.

Kopējās projekta izmaksas plānotas 400 000 latu apmērā, 65% no attiecināmajām izmaksām finansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF), 3% veido valsts budžeta dotācija, bet 32% no attiecināmām, kā arī neattiecināmie izdevumi tiks segti no pašvaldības līdzekļiem.

Projektā plānots labiekārtot vecpilsētas skvēru starp Mūzikas skolu un Ūdens ielu, izveidojot Kandavas iedzīvotājiem un novada viesiem patīkamu atpūtas zonu.

Ar projekts palīdzību pašvaldība plāno veicināt tūrisma attīstību Kandavas novadā.