Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vilnītis informācijas izplatīšanā par parādiem vaino savu biroju

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieks Normunds Vilnītis pieļauj iespēju, ka [s:31838] ir iniciējis kāds darbinieks no KNAB.

Intervijā Latvijas Radio viņš pieļāva iespēju, ka šie jautājumi ir saistīti ar biroja iekšējo darbu un atsevišķu darbinieku neapmierinātību ar viņa izvirzītajām prasībām padotajiem.

«Manas prasības vienmēr bijušas definētas – attiekties pret darbu ar vislielāko godaprātu un nemeklēt nekādus iemeslus, lai šo darbu nedarītu,» skaidroja Vilnītis.

Vaicāts, vai ar šādas informācijas izplatīšanu kāds mēģina panākt, ka viņš pamet amatu, Vilnītis sacīja, ka viņa rīcībā šādas informācijas nav.

KNAB šefs arī uzsvēra, ka viņa ģimenei nav tādu parādu, kā tas ir izskanējis sabiedrībā, turklāt ir ļoti precīzi jānodala, kādas saistības ir pašam Vilnītim, un kādas ir viņa ģimenei.

Viņš arī uzsvēra, ka viņš nav vienīgā amatpersona, kam ir parādi. «Tad valstij jānosaka ar likumu, cik lielām saistībām jābūt, lai varētu ieņemt amatu. Manas saistības ir saprātīgas,» viņš noteica.