Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Māte apšauba, ka pazudusī Monta nosalusi

Lai arī policija sestdien ziņoja, ka pazudušo [s:31844], meitenes māte apgalvo, ka meitas līķi atradusi viņa. Tāpat māte apšauba, ka meitene vienkārši nosalusi.

Divas nedēļas pēc pazušanas 15 gadus veco meiteni atrada 200 metrus no mājām, 15 metrus no ceļa, raksta «Diena». 18.februārī meitene ap plkst. 22 paņēmusi mātes telefonu, izgāja no mājām un neatgriezās.

«Viņa bija iemīlējusies Gatī. Domāju, ka viņa bija devusies uz Ugāli pie viņa,» laikrakstam stāstīja meitenes māte Ingrīda Reze.

Ingrīda stāsta, ka pagājušajā piektdienā īsi pirms plkst. 18 pie viņas pienākusi jaunākā meita un sacījusi, ka laukā aiz mājas manījusi tādu kā zilu plēves gabalu. «Tai pašā mirklī izmetos ārā no mājas un metos norādītajā virzienā. Uzreiz arī atradu. Jāmeklē nebija,» atceras bojāgājušās meitenes mamma.

«Es pamanīju, ka Montas gaiši zilā jaka bija tāda kā saburzīta, it kā viņa ir vilkta pa zemi,» piektdienas vakara notikumus atstāta mirušās meitenes mamma. Viņa pauž aizdomas, ka meitene varētu būt notriekta un novilkta nost no ceļa.

Kurzemes reģiona policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Jolanta Knīse apstiprina sākotnējo policijas viedokli, ka meitene, visticamāk, ir nosalusi, lai arī policijai ir vairākas versijas, kādēļ meitene atrasta lauka vidū. Plašāk gan netiek skaidroti lietas apstākļi.

Mirušās meitenes mamma apšauba iespēju, ka meita putenī varētu pazaudēt ceļu un iebrist laukā, jo tas ceļa posms ir apgaismots. Vēl jo vairāk – ceļš ir uzbūvēts uz neliela vaļņa. No tā nokāpjot, meitene iebristu dziļā sniegā, ko vajadzētu just.

Meitenes mamma nākamajā dienā pēc meitenes pazušanas apstaigāja tuvāko apkārtni, taču dziļā sniegā pēc puteņa meklēšana bijusi neveiksmīga. Taču drīzumā iestājies atkusnis atsedza daļu no mirušās meitenes jakas, ko pamanīja jaunākā māsa un noturēja par plēves gabalu.

Policisti ar apmācītiem suņiem meiteni bija meklējuši gar ceļmalu, nost no tās neejot, jo suņi iegrima dziļajā sniegā.