Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Artelī» uzstāsies «Instrumenti» apakšprojekts «Insperimenti»

11. martā kamerteātris «Artelis» pulcēs grupas «Instrumenti» cienītājus, aicinot uz eksperimentālu performanci ar nosaukumu «Insperimenti. Intīms eksperiments ar instrumentiem».

«Instrumenti», kas nesen ieguvuši apbalvojumus par labāko debiju, kā arī saņēmuši «Gada ierakstu balvas» statuju par 2009. gada labāko dziesmu, turpina pārsteigt publiku Latvijā. Šoreiz - ik mēnesi rīkojot eksperimentālas mūzikas vakarus «Artelī».

«Insperimenti» - iespēja satikt daļu no grupas «Instrumenti» sastāva pavisam īpatnējā un nepieradinātā formā. Skaistu skaņu meklējumi, nedzirdētas kompozīcijas, uz vietas radītas dziesmas, kā arī tautas mūzika.

Balstoties uz konkrētā vakara izjūtām, bez cieši sarunātas dziesmu secības, pandu grupas cilvēcīgākā daļa ļausies eksperimentālai spēlei ar instrumentiem un balsi.

Koncertā piedalās: Shipsi, Hreidar Ingi Thorsteinsson, Reynsi, Gate Ivanti, Fedoto. Durvis atveras 19.00, performances sākums plkst. 20.00.

Biļetes nopērkamas «bilesuparadize.lv».