Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tallinā uzdarbojas slepkava ar lauzni un beisbola nūju

Viss sākās ar diviem uzbrukumiem uz ielas Tallinā. Pagājušā gada 23. novembrī agri no rīta Tallinā kāds 25-35 gadus vecs un 180-185cm garš vīrietis dažādos laikos uzbruka divām sievietēm. Viena no upuriem, 33 gadus veca sieviete, palika dzīva pateicoties tam, ka garāmgājēji izdzirdēja viņas palīgā saucienus, vēstī [s:31854].

Otrs upuris, 34 gadus veca meteoroloģe, mira notikuma vietā no gūtajām traumām. Netālu no notikuma vietas policija atrada iespējamo slepkavības ieroci - nūju. Likumsargi pieļauj, ka slepkava ir krievs. 

Savukārt šā gada 5. martā, apmēram kilometra attālumā no iepriekšējā nozieguma vietas kāds 20-25 gadus vecs vīrietis uzbrucis divām jaunietēm ar lauzni. Meitenes izglābušās, jo viņām pēc pirmajiem sitieniem ar lauzni izdevies aizbēgt. Arī vīrietis, kurš uzbruka jaunietēm, runājis krieviski.

Likumsargi pieļauj, ka noziegumus varētu būt pastrādājis viens cilvēks.

Divas meitenes, kurām pagājušās piektdienas vakarā uzbrucis vīrietis ar lauzni, izglābis vien tas, ka viņas spējušas ātri paskriet, kā arī tas, ka meitenes bija tik nobijušās, ka aizskrējušas katra uz savu pusi. Uzbrucējs apjucis un steidzis atstāt nozieguma vietu.

Meitenes pēc notikušā nokļuvušas slimnīcā, bet pēc tam, kad viņām sniegta pirmā palīdzība, palaistas mājās. Pirms liktenīgā vakarā, jaunietes uzbrucēju iepriekš nav redzējušas. Uzbrucējs esot viņas krieviski uzrunājis, taču ko tieši viņš teicis, meitenes neesot sapratušas. Tas, vai vīrietis uzbrucis jaunietēm ar lauzni laupīšanas nolūkos, policijai pagaidām nav skaidrs.

Šis uzbrukums līdzinās pērnā gada novembrī izdarītajam, kad kāds vīrietis ar nūju uzbrucis divām sievietēm. Abus noziegumus izmeklē viena policistu grupa.

Viens no lietas izmeklētājiem norāda, ka galvenais iemesls, kādēļ šie noziegumi tiek saistīti ir tas, ka abi noziegumu paveikti sabiedriskā vietā diennakts tumšajā laikā.

Atšķirībā no slepkavas ar nūju, kuram galvā bija balta beisbola cepure, agresīvais uzbrucējs ar lauzni nav centies slēpt savu seju. Policija norāda, ka šādi gadījumi, kad noziedznieks spontāni uzbrūk viņam nepazīstamiem upuriem ir ļoti reti, tādēļ likumsargi šiem gadījumiem velta papildus uzmanību.

Līdz brīdim, kamēr šie noziegumi netiks atklāti, Tallinas policija lūdz iedzīvotājus un pilsētas viesus būt uzmanīgiem tumšajā diennakts laikā un nepārvietoties vienatnē pa tumšajām pilsētas ielām.