Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kuzmins sāk gatavoties Ginesa rekordam

Afanasijs Kuzmins uzsācis gatavoties savām devītajām olimpiskajām spēlēm, kas notiks pēc diviem gadiem Londonā, portālu «Apollo» informē kompānijas «Maximus Capital» mārketinga un korporatīvo komunikāciju nodaļa.

Šāds sasniegums – dalība deviņās olimpiskajās spēlēs, turklāt tik augstā līmenī, nav bijis pa spēkam vēl nevienam sportistam, tādēļ Kuzmins pretendē uz iekļūšanu Ginesa rekordu grāmatā.

Izcilais sportists noslēgs sadarbības līgumu ar uzņēmumu «Maximus Capital», pateicoties kura finansiālajam atbalstam, Kuzminam ir iespēja gatavoties lielajam sasniegumam. 

«Esmu sportiska spara un apņēmības pilns, trenējos un gatavojos doties uz Pasaules kausa posmu Indijā,» atklāj Kuzmins.

Aprīlī sportista ceļš vedīs uz Ķīnu, maijā – uz ASV, jūnijā – uz Serbiju, kur notiks nākamie Pasaules kausa posmi, bet jūlijā un augustā paredzēta dalība pasaules čempionātā Vācijā.                

Protams, lai sekmīgi startētu sacensībās, sportistam ir jātrenējas un jāgatavojas, bet tas prasa finanšu līdzekļus. Ne Latvijas Olimpiskā komiteja, ne Latvijas Šaušanas federācija līdzekļus nepiešķir, tādēļ tie jāmeklē pašu spēkiem. Pirmais un pagaidām vienīgais uzņēmums, kas atsaucies aicinājumam sponsorēt izcilā sportista gatavošanos spēlēm, bija investīciju kompānija «Maximus Capital» un tās valdes priekšsēdētājs Jevgeņijs Zolotarjovs.

«Kāpēc izlēmu startēt vēl devītajās olimpiskajās spēlēs? Ne jau tikai tādēļ, lai par visām varītēm tiktu Ginesa rekordu grāmatā – tur jau tāpat viens ieraksts par mani ir. Vēlos piedalīties tāpēc, ka jūtu un zinu – joprojām to varu izdarīt, esmu labā garīgajā un fiziskajā formā. Tāpēc piedalīties kā Latvijas pārstāvim spēlēs ir mans pienākums, jo neviena cita jau Latvijā tādā līmenī šajā sporta veidā diemžēl nav, un kādēļ gan vēl nepacīnīties par medaļām?» smaida sportists.

Kuzmins ir arī daudzkārtējs Eiropas un pasaules čempions, pasaules rekorda īpašnieks šaušanā ar revolveri, otrais cilvēks pasaulē, kas sasniedzis fantastisku rezultātu – 600 trāpījumi no 600 šāvieniem, astoņu olimpisko spēļu dalībnieks, kā arī citu sasniegumu īpašnieks.