Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Liepniekam vairāki piedāvājumi konsultēt partijas uz vēlēšanām

Sabiedrisko attiecību speciālists un bijušais Tautas partijas tēla veidotājs Jurģis Liepnieks atklāj, ka viņam esot vairāki piedāvājumi no politiskajām partijām tās konsultēt uz gaidāmajām vēlēšanām rudenī.

LTV raidījumā «Jauna Nedēļa» otrdien Liepnieks vien norādīja, ka piedāvājumi ir vairāki, taču viņš nav izlēmis, kā rīkoties. «Vēl neesmu pieņēmis nevienu piedāvājumu,» lakoniski sacīja Liepnieks.

Raidījumā Liepnieks gan visnotaļ asi kritizēja sestdien dibināto partiju apvienību «Vienotība», norādot, ka tai nav nekāda piedāvājuma un neviens no apvienības par to absolūti neuztraucas. Viņš atzina, ka atsevišķi šo trīs partiju mērķi ir skaidri, bet kā tās spēs vienoties svarīgos jautājumos, nav pateikts.

Runājot par «Vienotības» apstiprināto Vērtību deklarāciju, Liepnieks sacīja, ka tajā ir tikai tukšas frāzes. «Tas ir tāpat kā pateikt: zvejniekiem zivis, bērniem – saldējumu,» sacīja viņš.

Apvienību veidojošo partiju «Jaunais laiks», «Pilsoniskā savienība» un «Sabiedrība citai politikai» līderu sestdien apstiprinātajā Vērtību deklarācijā uzvērts, ka apvienības mērķis ir Latvija, kuras sabiedrība ir izglītota, vesela un droša par nākotni.

«Latvija, kurā cilvēks var piepildīt savas dzīves mērķus, būt brīvs, radošs, veiksmīgs, kur katrs apzinās un uzņemas atbildību par savu izvēli un rīcību. Kur valsts veicina sadarbību, kas saliedē sabiedrību un garantē sociālo stabilitāti un drošību. Veidot Latviju kā nacionālu, eiropeisku un demokrātisku valsti, tādu, kuru raksturo laba pārvaldība, tiesiskums, sociālais atbildīgums. Tādu, par kuru var teikt, ka tā ir radošuma, uzņēmīguma un uzņēmējdarbības valsts, ka tā ir dzīvīgi zaļa un ekoloģiska valsts un ka šajā valstī dzīvo stipras gribas cilvēki. Mūsu mērķis ir Latvija - progresīva un ilgtspējīga valsts,» teikts Vērtību deklarācijā.