Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL deleģē pārstāvjus «Vienotības» valdei

Partijas «Jaunais laiks» (JL) valde trešdien deleģējusi JL pārstāvjus apvienības «Vienotība» valdei, informē partijā.

JL valdē pārstāvēs Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, partijas Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Dzintars Zaķis, Saeimas deputāte Silva Bendrāte, JL Rīgas domes frakcijas priekšsēdētājs Edgars Jaunups, kā arī partijas valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa apvienības līdzpriekšsēdētājas amatā.

Saskaņā ar apvienības statūtu pamatprincipiem apvienības līdzpriekšsēdētāji – apvienību veidojošo partiju vadītāji - un apvienības valde ne vairāk kā 15 cilvēku sastāvā pārstāv apvienību «Vienotības» ikdienas darbā.

Valdes priekšsēdētājs tiks ievēlēts no līdzpriekšsēdētāju vidus, un viņa apstiprinātas uz viena gada termiņu, katru nākamo termiņu ievēlot pārstāvi no citas apvienību veidojošās partijas

Par apvienības paplašināšanu - jaunu partiju uzņemšanu apvienībā – ar savas partijas dotu mandātu būs tiesīgi lemt līdzpriekšsēdētāji, savukārt, valde būs tiesīga apstiprināt vēlēšanu kandidātu sarakstus Saeimas, Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanām. Tāpat valdes kompetencē būs lēmuma pieņemšana par apvienības dalību valdībā.