Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šlesers: «Vienotība» ir trīs kopā sanākuši «šķeltnieki»

Ir sākusies jauna politiskā kustība. Tajā varēs iekļauties tie, kas atbalstīs un gribēs sekot kustības idejām, sacīja Rīgas vicemērs un LPP/LC līdzpriekšsēdētājs Ainārs Šlesers. To politiķis sacīja ceturtdien intervijā Latvijas Radio.

Jautāts, vai arī Tautas partijai būs iespēja iekļauties jaunveidojamajā kustībā, Šlesers sacīja, ka «arī TP būs iespēja izvērtēt, vai viņi ir gatavi atbalstīts šādu kustību».

Saistībā ar jaunas kustības veidošanu, Šlesers plānojis uzrunāt arī ar politiku nesaistītus profesionāļus. Viņaprāt, iesaistīties varētu arī Latvijas reģionu pārstāvji.

Komentējot nesen nodibināto apvienību «Vienotība», Šlesers norāda, ka ««Vienotība ir tie, kas iepriekš sašķēlušies». «Trīs šķeltnieki sanāca kopā - tā ir «Vienotība», sacīja politiķis.

Viņš tāpat norādīja, ka šobrīd Latvijas sabiedrībai nepieciešams radīt situāciju, kurā nav grūti izdarīt izvēli. Šlesers tendenci, ka politisko partiju Latvijā kļūst mazāk, vērtēja kā pozitīvu.