Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sievietes smiekli rāda, cik ātri viņu var ievilkt gultā

Kad cilvēks smejas, viņa sejas mīmika stāsta daudzas interesantas lietas: par viņa temperamentu, reakcijām un lēmuma pieņemšanas ātrumu. Ja sievietes arī mēģina pieskaitīt pie cilvēku kategorijas, tad arī pēc tā, kā smejas sieviete, var pateikt vai jūs viņu dabūsiet gultā uzreiz, vai pēc kāda laika. Iespējams, ka nekad. 

Viņa smejoties ar mazo pirkstiņu pieskarts savām lūpām.

Viņai patīk būt uzmanības centrā. Izturieties pret viņu kā pret dieviešu dievieti un jūsu piedāvājums netiks atraidīts.

Viņa smejoties ar plaukstu piesedz muti.

Viņa nav īpaši par sevi pārliecināta. Bieži mulst, uzvedas neuzkrītoši. Vērtē sevi pārāk kritiski. Tieši tāpēc drīzāk attieksies iet jums līdz, pat ja jūs viņai ļoti patīkat.

Viņa smejoties atmet galvu?

Viņai ir plaša dvēsele un viņa uzticas cilvēkiem. Impulsu un emociju vadīta mēdz izdarīt ko neparastu. Ja jūs viņai iepatikāties vai citādi ieinteresējāt, vakara turpinājums būs daudzsološs.

Viņa smejoties pieskarieties galvai vai sejai?

Viņa ir sapņotāja, velta daudz enerģijas dzenoties pakaļ sapņu tēliem. Ja jums laimēsies radīt par sevi viedokli, kas atbildīs viņas sapņu tēlam, tad panākumi garantēti. Tiesa, ja jūsu nodomi nesniedzas tālāk par vienu nakti, tad, iespējams, radīsies grūtības atkratīties no sapņu mednieces.

Viņa rauc degunu, kad smejas?

Viņa ir izteikti emocionāla un arī kaprīza. Viņas jūtas un uzskati bieži mainās. Mirkļa iedomas bieži maina noskaņojumu; ja pirms mirkļa viņa piekrita, tad nākamajā brīdī varat saņemt kurvīti.

Viņa smejas skaļi ar plaši atplestu muti?

Viņa ir izteikti temperamentīga un enerģiska. Ja jūs viņai iepatikāties, viņa dedzīgi jums sekos.

Viņa pieliec galvu, pirms klusi iesmejas?

Viņa ir labsirdīga, tipiska «labā meitene», radusi piemēroties situācijām. Bet pēc pirmās tikšanās reizes jums nespīd neprātīga seksa nakts. Tādas sievietes kontrolē savas jūtas un uzvedas pareizi.

Viņa smejoties tur sevi aiz zoda?

Viņai ir bērnišķīga daba un reakcijas, tāpēc mēdz rīkoties īpaši nepiedomājot. Pat nesaspringstiet...

Viņa samiedz acis, kad smejas?

Viņa ir pārliecināta par sevi un viņai ir nosvērts raksturs, nestandarta domāšana. Viņa ir darbīga un uzstājīga. Reizēm pat pārāk. Tādas sievietes pašas pieņem lēmumus, no jums maz kas atkarīgs.

Nav nekādu īpašu darbību smejoties?

Tā var smieties tikai izteikta individuāliste, kurai par visu ir savs viedoklis. Ko viņa teiks par piedāvājumu apmeklēt jūsu vecpuiša dzīvokli, nav iespējams prognozēt.