Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rīgas miesnieks» apvienojas ar Jelgavas gaļas kombinātu

Gaļas pārstrādes uzņēmums «Rīgas miesnieks» parakstījis pirkuma līgumu, saskaņā ar kuru uzņēmums iegūst akciju kontrolpaketi uzņēmumā «Jelgavas gaļas kombināts», portālu «Apollo» informēja «Rīgas miesnieks».

Parakstītais līgums spēkā stāsies tiklīdz to apstiprinās Konkurences padomē.

«Vairākas produktu grupas kļūs plašākas un spēcīgākas šo divu uzņēmumu apvienošanās rezultātā. Tā ļaus efektīvāk izmantot investīcijas, ko gan «Rīgas miesnieks», gan «Jelgavas gaļas kombināts» ik gadu ir ieguldījis biznesa tehnoloģiju attīstībā,» skaidro «Rīgas miesnieks» valdes priekšsēdētājs Juhans Matts (Juhan Matt).

Viņš piebilst, ka uzņēmuma mērķis ir nostiprināt savu pozīciju kā nozares līderiem un palielināt savu tirgus daļu, piedāvājot augstas kvalitātes un plaša segmenta gaļas produktus.

«Rīgas miesnieks» ir dibināts 1922.gadā Rīgā. Kopš 1998.gada «Rīgas Miesnieks» ietilpst «HKScan» grupā. «Rīgas miesnieks» ir tirgus līderis Latvijā ar 22% tirgus daļu.