Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LNT un TV5 atpirkšanai nauda aizņemta bankās, ar Krieviju nav sakara

Viens no akciju sabiedrības «Neatkarīgie nacionālie mediji» īpašniekiem Andrejs Ēķis atklāj, ka telekompāniju LNT un TV5 atpirkšanas darījums vērtējams kā ļoti veiksmīgs. Vienlaikus Ēķis strikti norāda: nauda kompāniju atpirkšanai aizņemta bankās un ar Krieviju šim darījumam nav nekāda sakara.

«Pārmaiņu laikā notiek kaut kas foršs. Šis laiks man deva iespēju izdarīt pirkumu. Tas ir ārkārtīgi veiksmīgs darījums,» Latvijas Radio piektdien stāstīja Ēķis, netieši atklājot, ka kompāniju atpirkšana no pasaules mediju magnāta «News Corporation» izmaksāja par aptuveni 30% mazāk, nekā tās savulaik tika pārdotas.

Ēķis sacīja, ka «Neatkarīgie nacionālie mediji» neesot tikai viņš viens, tomēr atteicās atklāt citas uzņēmumā iesaistītās personas.

Runājot par naudu, kas ieguldīta darījumā, Ēķis atklāj:  nauda aizņemta bankās. Viņš noraidīja spekulācijas, ka šo kompāniju iegādei nauda nākusi no Krievijas. «Mums vistrakākais ir šis Krievijas bubulis. Parasti par cilvēku spriež pēc darbiem. Es negribētu, ka man pārmet, ka neesmu Latvijas patriots. Tad jau aiz jebkā var stāvēt Krievijas nauda,» – tā LNT dibinātājs.

Jautāts par izmaiņām abu kompāniju darbā, Ēķis stāstīja, ka TV5 un LNT darbā nekas būtiski nemainīsies.

iegādājies LNT menedžments - A/S «Neatkarīgie nacionālie mediji».

Akciju sabiedrības padomes priekšsēdētājs ir LNT dibinātājs un valdes priekšsēdētājs Andrejs Ēķis.