Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Nordea bankā» desmit studenti uzsāk praksi, saņemot minimālo algu

Martā «Nordea bankā» desmit studenti uzsāks praksi dažādās bankas struktūrvienībās, saņemot par to arī valstī noteikto minimālo atalgojumu, informēja bankas pārstāve Dagnija Stuķēna.

Konkursu uz desmit apmaksātām Ziemas prakses vietām banka izsludināja šī gada janvārī. Studenti par praksi «Nordea» izrādīja lielu interesi, uz vienu vietu kandidējot vidēji desmit studentiem.

«Jauniešu nodarbinātība ir aktuāla problēma, īpaši šobrīd, kad darbu zaudē pat kvalificēti profesionāļi. Lai veicinātu studentu un absolventu iekļaušanos darba tirgū, ir ļoti svarīgi dot iespēju jauniešiem gūt kvalitatīvu pieredzi, tādēļ «Nordea bankā» jau vairākus gadus īstenojam prakses programmu. Pieņemot darbā praktikantu, mēs uzsveram, ka uz prakses laiku viņš kļūst par pilntiesīgu Nordea darbinieku. Praktikants ir atbildīgs par uzticēto pienākumu veikšanu un, kas nav mazsvarīgi, saņem valstī noteikto minimālo atalgojumu. Samaksa ne tikai veicina praktikanta atbildību par uzticēto, bet ir reāls finansiāls atbalsts situācijā, kad studentiem atrast darbu ir ļoti sarežģīti,» norāda «Nordea bankas» personāla vadības departamenta vadītāja Viktorija Veisa.

Kopā uz prakses vietām Nordea bankā pieteicās gandrīz 100 jaunieši, vislielāko interesi izrādot par prakses iespējām Korporatīvo darījumu departamentā un Mārketinga un segmentu vadības daļā. Praktikanti strādās arī Kontu pakalpojumu atbalsta nodaļā un Maksājumu un darījumu nodrošināšanas nodaļā.