Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šķēle, Lembergs un Šlesers tiekas Dombrovska premjerēšanas gada priekšvakarā

TV3 raidījums «Nekā personīga» svētdien demonstrēja Šķēles birojā Dzirnavu ielā, Dombrovska valdības gada jubilejas priekšvakarā uzņemtu fotogrāfiju. Tajā pie galda redzami Andris Šķēle, Pirmās partijas un Latvijas ceļa līderis Ainārs Šlesers un Zaļo zemnieku lokomotīve Aivars Lembergs.

Šajā tikšanās reizē Šķēle jautājis, vai visi piekristu prasīt Dombrovskim parakstīt Šķēles sagatavoto dokumentu ar četriem neatliekamas rīcības punktiem.
 
Šķēlem nav bijis grūti vienoties ar opozīcijā esošo Šleseru, kurš jau sen atklāti pateicis, ka Dombrovska valdība jāgāž. Toties Lembergs, kura Zaļie zemnieki Dombrovski atbalsta, bijis nepierunājams.

Pie galda bijusi arī vēl ceturtā persona – kāds makroekonomikas eksperts, kura vārdu Šķēle negribēja atklāt, bet kurš esot bijis uzaicināts kā neitrāls ekonomikas procesu vērotājs.

Taču viņa viedokli Lembergs pat atteicies uzklausīt un drīz aizsteidzies prom.
 
Esot radies iespaids, ka Lembergs nekādus solījumus nav varējis dot, juzdams, ka viņam nebūs droša partijas atbalsta, jo zaļo zemnieku vairums tomēr simpatizē Dombrovskim.
 
Šlesers raidījumam sacījis: «Man ir radusies tāda sajūta, ka Lemberga kungs diemžēl nespēj ietekmēt to, kas notiek ZZS rindās un līdz ar to tās balsis, kuras ir ZZS apvienībai, tieši Lembergam, viņas ir ļoti nosacītas. Un es domāju, ka tuvākajā laikā būs jātiekas ar Brigmaņa kungu, lai saprastu, kādi viņiem ir plāni».