Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Wizz Air» sāk lidojumus uz Rīgu

Sestdien starptautiskajā lidostā «Rīga» ar pirmo regulāro reisu no Norvēģijas galvaspilsētas Oslo lidojumus sāka lielākā Centrālās un Austrumeiropas zemo izmaksu lidsabiedrība «Wizz Air».

«Wizz Air» trīs reizes nedēļa no Rīgas lidos uz Londonu un Oslo, bet divas reizes nedēļā uz Turku.

«Mēs esam apmierināti ar biļešu pārdošanas rezultātiem jaunajiem reisiem no Rīgas. Tas tikai vēlreiz apliecina, ka vietējā tirgū ir liels pieprasījums pēc pieejamiem un komfortabliem ceļojumiem,» uzsver «Wizz Air» korporatīvo komunikāciju un sabiedrisko attiecību vadītāja Nataša Kāzmēra (Natasa Kázmér).

«Wizz Air» flotē pašlaik ir 29 jaunākās Airbus 320 tipa lidmašīnas, katra aprīkota 180 ērtiem ādas krēsliem.

Aviokompānija orientējas uz lidojumiem par pieejamām cenām ar augstas kvalitātes servisu visa ceļojuma laikā – sākot ar biļešu rezervēšanu līdz pat nolaišanās brīdim. Tāpat «Wizz Air» piedāvā virkni papildpakalpojumus, piemēram, prioritārā iekāpšana, sēdvieta ar plašāku vietu kājām un citus. Svarīgi atcerēties, ka lidojot no Londonas (Lutonas) un Turku, pirms lidojuma nepieciešams reģistrēties mājas lapā. Drīzumā elektroniska reģistrēšanās būs pieejama arī lidojumiem no Rīgas uz Oslo (Torpu).

«Mēs esam gandarīti, ka viena no visstraujāk augošajām Centrālās un Austrumeiropas lidsabiedrībām sāk lidojumus no starptautiskās lidostas «Rīga». Būtisks priekšnoteikums mūsu sadarbības sākšanai ir Rīgas izdevīgais ģeogrāfiskais novietojums un mūsu tarifu politika, kas ir viena  no zemākajām  un konkurētspējīgākajām starp Eiropas galvaspilsētu lidostām.   Esmu pārliecināts, ka mūsu sadarbība būs produktīva, un nākotnē tā vainagosies ar «Wizz Air» lidojumu ģeogrāfijas paplašināšanu no starptautiskās lidostas «Rīga»,» norāda lidostas «Rīga» valdes priekšsēdētājs Krišjānis Peters.