Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Titavs: Ēlertes problēma ir slepenība

No partijas «Jaunais laiks» izslēgtais vecbiedrs Dans Titavs laikrakstam «Neatkarīgā» norāda: politisko partiju apvienības «Vienotība» pārstāves Sarmītes Ēlertes darbība nav politiķim atbilstoša.

«Viņas lielākā problēma ir slepenība. Mēs neredzam, kas tie par cilvēkiem, kas stāv aiz viņas. Es uzskatu, ka tā politiku neveido. Viņa vienmēr ir iestājusies, ka politikai ir jābūt atklātai, bet tagad ir kaut kāda grupa, kas nav sabiedrībai zināma. Man gribas zināt viņu politisko kredo,» intervijā laikrakstam sacījis Titavs.

Jautāts, vai viņam nešķiet, ka tādas domubiedru grupas nemaz nav, Titavs norāda, ka tam nemaz nav tik lielas nozīmes. «Galvenais ir naida apslāpēšana un politiskās līnijas izstrāde. Nevar saprast, kāda šī līnija ir. Ir lata devalvācija vai nav lata devalvācijas? Esot jāuzraksta kāds stāsts Latvijai. To stāstu vajag realizēt, nevis uzrakstīt,» sacīja viņš.