Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas pašvaldība piedalās nekustamo īpašumu izstādē

Rīgas pašvaldība no šodienas līdz 19.martam ar savu stendu piedalīsies starptautiskā nekustamo īpašumu izstādē «MIPIM 2010», kas notiks Francijas pilsētā Kannās.

Izstādē piedalīsies vairāki nekustamā īpašuma attīstītāji no Latvijas, kuri prezentēs savus projektus.

Izstādē tiks prezentēts Ziemeļu transporta koridors, Torņakalna administratīvais un izglītības centrs, «Rīgas pilsētbūvnieka» attīstības plāni Rumbulā un Lucavsalā, kā arī Skanstes biznesa centrs, Kaivas tirdzniecības parks, «Galleria Riga», Podrags, Ezerparks un «Da Vinci».

Viens no lielākajiem pasaules nekustamo īpašumu gadatirgiem MIPIM tiek uzskatīts par autoritatīvāko un reprezentablāko investīciju forumu pasaulē. Svarīgais notikums nekustamo īpašumu, arhitektūras un būvniecības jomā uz četrām dienām pulcinās nopietnākos pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībniekus - sākot no teritoriju attīstības koncepciju izstrādātājiem līdz pat investoriem un projektu lietotājiem.

2009.gadā izstādē piedalījās vairāk nekā 17 000 pasaules nekustamo īpašumu tirgus dalībnieku no vairāk nekā 80 valstīm, tai skaitā 3575 investori un 418 pašvaldību pārstāvji, kā arī baņķieri, būvnieki, arhitekti.