Karija - KHL <i>play-off</i> pirmās kārtas labākais uzbrucējs

Par Kontinentālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas labāko uzbrucēju nosaukts Rīgas «Dinamo» kanādiešu leģionārs Martins Karija, vēsta [s:32045].

Karija četrās spēlēs pret Sanktpēterburgas SKA guva trīs vārtus, divi no kuriem bija uzvaras vārti, kā arī atdeva divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Kanādiešu hokejists pirmajā sērijas mačā iemeta ripu jau tukšos SKA vārtos, panākot 2:0 «Dinamo» labā, otrajā mačā izcēlās ar precīzu metienu no vārtu priekšas (2:1), bet ceturtajā sērijas spēlē viņš izgājienā viens pret vienu pārspēja Robertu Ešu, izvirzot mājiniekus vadībā ar 3:0.

Par labāko vārtsargu atzīts Dmitrijs Kočņevs no Maskavas «Spartak», kurš četrās spēlēs pret Maskavas «Dinamo» izcīnīja trīs uzvaras, turklāt divos mačos neielaida savos vārtos nevienu ripu. Vidēji spēlē viņš ielaida 1,43 ripas un atvairīja 95,2% metienu, bet 110 minūtes un 11 sekundes pēc kārtas Ķočņevs palika nepārspēts.

Par labāko aizsargu nosaukts Miroslavs Blataks no Ufas «Salavat Julajev», kurš četros mačos guva trīs vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, kā arī nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +4.

Bet par labāko jauno spēlētāju nosaukts Čeļabinskas «Traktor» aizsargs Konstantīns Plaksins, kas četrās spēlēs pret Magņitogorskas «Metallurg» izcēlās ar vienu piespēli un pozitīvu lietderības koeficientu +2, vidēji laukumā pavadot 26 minūtes un 36 sekundes.