Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traumatismam veltīta izstāde: «Nelaime nenāk brēkdama»

Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā 18.martā plkst. 14.00 atklāj interaktīvu izstādi «Nelaime nenāk brēkdama», kas veltīta mūsdienās tik aktuālai problēmai – traumatismam.

Izstādes autori aicina apmeklētājus apzināties traumatisma risku apkārtējā vidē un to radītās sekas. Izstādes laikā apmeklētāji paši varēs izjust iespējamās traumu sekas, piemēram, iesēžoties ratiņkrēslā un pārvarot šķēršļus, ar kādiem ikdienā jāsastopas cilvēkiem ar kustību traucējumiem vai arī uzliekot speciālas brilles, kas imitē galvas traumu izraisītus redzes traucējumus. Ikviens varēs iepazīties ar pirmās palīdzības pamatprincipiem, lai nelaime nepārsteigtu nesagatavotu. Visi interesenti tiek aicināti vēlreiz pārdomāt to, ka nelaime nenāk brēkdama un reizēm tikai sekundes simtdaļa mūs šķir no ilgstošas ārstēšanās, invaliditātes vai pat nāves.

Izstāde tapusi sadarbībā ar invalīdu un viņu draugu apvienību «Apeirons», Ceļu satiksmes drošības direkciju, Valsts Darba inspekciju un Latvijas Sarkano Krustu.

Sargiet sevi un tiekamies izstādē «Nelaime nenāk brēkdama» Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā Antonijas ielā 1.