Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Mitjas mīlestība» martā atgriežas «Dirty Deal Teatro» repertuārā

«Dirty Deal Teatro» atkal tiks izrādīta jaunā režisora Vladislava Nastavševa izrāde «Mitjas mīlestība». Februārī izrādes nenotika, jo aktieris Jurijs Djakonovs mēnesi pavadīja Indijā, savukārt, režisors V. Nastavševs februāri veltīja izrādes struktūras pārveidošanai un citiem uzlabojumiem. Izrāde jaunā kvalitātē atgriežas repertuārā 17., 18. un 31. martā.

Izrāde veidota balstoties uz Ivana Buņina  darba «Mitjas mīlestība» motīviem, tā stāsta par aktrises greizsirdīgo draugu, kurš tik ļoti pārdzīvo abu šķiršanos, ka savā izmisumā redz Katju visos sastaptajos cilvēkos. Puiša apsēstība noved pie vardarbīgām sekām.

Vai juteklīgi-kaislīgām ilgām ir identitāte, vai tas ir tikai instinkts, un tā projekcija uz otru personu ir tikai nejaušība? Telpa un scenogrāfiskie risinājumi  kalpo kā līdzeklis, kas palīdz izprast jauniešu jūtas. Izrādes vide raksturo nevis fiziskus apstākļus, bet gan emocionālo stāvokli.

V. Nastavševs studējis teātra režiju Londonā un Sanktpēterburgā. Kā arī iestudējis  izrādes Cochrane Theatre (Londonā), Arcola Theatre (Londonā) un Belvoir Theatre (Sidnejā). «Dirty Deal Teatro» viņš debitēs ar savdabīgu I. Buņina darba «Mitjas mīlestība» versiju. Aktieru ansamblis «Dirty Deal Teatro» skatītājiem jau pazīstams no izrādes «Klusā daba» - Jurijs Djakonovs un Inese Pudža.  Par Helēnas lomu Jaunā Rīgas teātra izrāde «Sala» Inese Pudža šī gada «Spēlmaņu naktī» tika izvirzīta nominācijai «Gada spilgtākā debija».

«Mitjas mīlestība» tiks izrādīta 17., 18 un 31. martā, 19.00.

Biļetes cena iepriekšpārdošanā «Biļešu seviss» kasēs un «bilesuserviss.lv» 4 Ls.
Pirms izrādes teātra kasē 5 Ls.
Papildus info: «dirtydeal.lv».