Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Īrijā izmisuma vadīts bezpajumtnieks izsit logu un pats dodas uz policiju

Par bezpajumtnieku Īrijā kļuvušais vīrietis no Latvijas Dundalkā izsitis īpašumu kompānijas logu, taču tas nav bijis huligānisms, bet gan izmisuma solis, lai iegūtu jebkādu pajumti, vēstī «baltic-ireland.ie».

Uģis Bērziņš stājās Dundalkas apgabaltiesas priekšā par ļaunprātīgu loga sabojāšanu kompānijai «DNG Mortgages», radot zaudējumus 500 eiro apmērā.

Tiesa uzklausīja, ka apsūdzētais pašlaik dzīvo labdarības organizācijas «Simon Community» patversmē.

Advokāts informēja tiesu, ka viņa klients ieradās Īrijā pagājušā gada septembrī un apmetās pie draugiem uz trim mēnešiem. Vēlāk, esot bez darba un bez iespējas saņemt sociālās labklājības pabalstus, vairāk nekā divus ar pusi mēnešus bija spiests dzīvot uz ielas. Neredzot citu izeju, viņš izsita logu un pēc tam pats devās uz Gardas policijas iecirkni.

Kopš vīrietis saņem palīdzību, viņam ir radusies iespēja savu dzīvi sakārtot. Tika piedāvāts darbs, ko vīrietis arī pieņēma un divu nedēļu laikā sāks strādāt.

Tiesnesis atlika lietas izskatīšanu uz 21. aprīli.