Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ēķis vērsīsies ECT un no valsts vēlas piedzīt vienu latu

Telekompānijas LNT vadītājs Andrejs Ēķis uzskata, ka [s:32059], ir aizskartas viņa tiesības. Tāpēc viņš plāno vērsties Eiropas Cilvēktiesību tiesā.

Intervijā laikrakstam «Dienas Bizness» viņš norāda, ka izņemot Latviju, nevienā citā Eiropas Savienības valstī nav normas, ka cilvēkam var arestēt mantu gadījumam, ja viņam būs notiesājošs spriedums.

«Tas nozīmē, ka vairs nedrīkstu darīt neko? Tas ir klajš Eiropas cilvēktiesību normu pārkāpums. Uzskatu, ka tas ir signāls ārvalstu investoriem. It kā jau man nekas nav izdarīts - tikai aizliegts pārdot. Taču pamēģiniet tagad ar šādu «zīmogu» aiziet uz banku un piesaistīt kādu finansējumu,» klāsta Ēķis.

Jautāts, kādu summu viņš plāno piedzīt no valsts par savu tiesību aizskārumu, Ēķis atklāj, ka tas būs tikai viens lats, jo viņš nevēlas placināt valsts budžetu. «Es tikai gribu panākt, lai šādas lietas nenotiktu,» noteic LNT šefs.