Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jurzinovs: «rīdzinieku» meistarība aug acu priekšā

Slavenais hokeja speciālists Vladimirs Jurzinovs, kurš savulaik pats vadīja Rīgas «Dinamo», uzskata, ka Rīgas komandas meistarība aug acu priekšā, vēsta [s:32061].

«Man ļoti imponē «rīdzinieku» spēles taktika,» neslēpj Jurzinovs. «Jūs droši vien ievērojāt, ka Jūliusa Šuplera vadītā komanda darbojās mērķtiecīgi. Viņi izdarīja likmi uz saviem spēlētājiem, plus divas, trīs zvaigznes - un viss kārtībā.»

«Nav šaubu, ka Vankūveras olimpiskās spēles «Dinamo» hokejistiem nāca par labu, jo «rīdzinieki» atgriezās no īstas olimpiskās cīņas. Viņu sniegumu olimpiskajās spēlēs varu tikai uzslavēt, jo tikai nedaudz pietrūka līdz uzvarai papildlaikā pret Čehiju. Tas ir Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa nopelns, turklāt arī spēlētāji aug acu priekšā. Esmu pārliecināts, ka viņi sevi vēl apliecinās.»

Jurzinovs piebilst, ka «Dinamo» komandai papildus ir arī patriotisms, norādot uz komandas sastāvu.

Jurzinovs paslavē arī «rīdzinieku» nākamos pretiniekus Balašihas HK MVD, norādot - viņš nav ticējis tam, ka ar šādu sastāvu var spēlēt tik labi. «Taču šajā komandā spēcīgs, manuprāt, labākais treneru duets KHL - Znaroks un Vītoliņš. Es viņus labi pazīstu un viņi ir paveikuši lielisku darbu. Zinu, uz ko viņi balsta savu darbu. Viņiem ir izdevies saliedēt spēlētājus, šādi treneru dueti līgai ir nepieciešami. Esmu par viņiem ļoti priecīgs.»