Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers pauž nožēlu par TP rīcību

Valsts prezidents Valdis Zatlers pauž nožēlu, ka Tautas partija ir nolēmusi izstāties no valdības, lai gan tā iepriekš bija izteikusi gatavību strādāt valdībā, veltot visus spēkus ekonomiskās krīzes pārvarēšanai un valsts attīstībai.

Īslaicīgu politisko interešu vārdā Tautas partija ir izniekojusi  aktīva un produktīva darba iespēju valdībā, šādu Zatlera viedokli portālam «Apollo» paziņoja Valsts prezidenta Preses dienestā.

Pārējās koalīcijas partijas prezidentam ir apliecinājušas, ka turpinās darbu Valda Dombrovska (JL) vadītajā Ministru kabinetā. Zatlers  ir pārliecināts, ka Ministru kabinets turpinās īstenot ekonomikas atveseļošanas programmu, kā arī pildīs Latvijas  starptautiskās  saistības.

«No savas puses es turpināšu atbalstīt valdību, jo tās sekmīgs darbs ir viens no būtiskiem priekšnoteikumiem valsts ekonomiskās  izaugsmes atjaunošanai.»