Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Britu vecpuišu ballītes: bāri, striptīzs... ekskursija Aušvicē

Divas Lielbritānijas kompānijas «Last Night of Freedom» un «Chillisauce» piedāvā, maigi izsakoties, oriģinālu veidu kā svinēt vecpuišu ballīti. Par 149 sterliņu mārciņām un lidojuma maksu no cilvēka firmas organizē ballītes netālu no Osvencimas jeb Aušvices, vēstī «Postimees».

Firmas aicina puišus apvienot striptīzu ar nacistu nāves nometnes apmeklējumu, vēstī «The Times».

Paredzētās izklaides: došanās uz 300 dažādiem bāriem un restorāniem ap galveno Krakovas laukumu un striptīza kluba apmeklējums. Vīriešiem tāpat piedāvā iespēju uzspēlēt peintbolu un šaut no Kalašņikova automāta, bet no rīta viņiem piedāvā doties ekskursijā uz koncentrācijas nometni, kur savulaik gājuši bojā miljoniem cilvēku.

Krakovas varasiestādes jau nosodījušas šādas izdarības, jo briti tāpat mēdzot atkailināties sabiedriskās vietās. Turklāt tūristi šādos piedzīvojumos dodas kreklos ar uzrakstu «Varšava, Krakova, Aušvice». 

Aušvice jeb Osvencima ar gāzes kamerām un milzīgajām krematorijām bija hitleriskās Vācijas lielākā koncentrācijas nometne, kur laikā no 1940. līdz 1945. gadam tika iznīcināts vairāk nekā pusotra miljona cilvēku, galvenokārt ebreju.

Osvencimā, kas atrodas Polijā, iekārtots holokousta memoriāls.