Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valsts kontrole drīzumā pabeigs divas apjomīgas revīzijas

Valsts kontrole tuvākajā laikā pabeigs divas apjomīgas revīzijas, ceturtdien žurnālistiem sacīja valsts kontroliere Inguna Sudraba.

Jau gandrīz pabeigta un tuvāko nedēļu laikā tiks veikti pēdējie saskaņojumi revīzijai Valsts Zemes dienestā, kur vērtēta reģistru darbība. Tāpat noslēguma stadijā esot apjomīga revīzija Aizsardzības ministrijas resorā, kur pētīta materiāli tehniskās apgādes sistēma, un, kā norādīja Sudraba, šajā revīzijā var parādīties medijiem interesanti secinājumi.

Sudraba šodien tikās ar premjeru Valdi Dombrovski (JL) un pārrunāja virzību jautājumā par stratēģiskās attīstības plāna 2010.-2013.gadam iedzīvināšanu likumos un budžetā.

LETA jau ziņoja, ka Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze (ZZS) un vairāku parlamenta komisiju vadītāji šonedēļ, tiekoties ar Sudrabu, vienojās veidot darba grupu, lai Stratēģiskās attīstības plānu 2010.-2013.gadam iedzīvinātu likumos un nākamā gada valsts budžetā.

Pēc tikšanās Daudze žurnālistiem pastāstīja, ka darba grupu vadīs viņš pats, tajā piekritusi piedalīties arī valsts kontroliere Sudraba, kā arī Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Guntis Bērziņš (JL), Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētājs Oskars Spurdziņš (TP), Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētājs Andris Bērziņš (ZZS) un Nacionālā attīstības plāna īstenošanas uzraudzības apakškomisijas priekšsēdētājs Māris Kučinskis (TP).

Grupa sāks darbu, tikko Saeimā tiks saņemts Ministru kabinetā akceptētais Stratēģiskās attīstības plāns 2010.-2013.gadam, kas ir Nacionālā attīstības plāna aktualizēta versija.

Darba grupai būs jāizstrādā nepieciešamie likumu grozījumi, kā arī nākamā gada budžetā jānosaka mērķi, kas sasniedzami izglītībā, veselībā, aizsardzībā un citās nozarēs.

Sudraba žurnālistiem teica, ka līdzšinējā valdības praksē lielākā kļūda ir skaidru mērķu nedeklarēšana, kuru realizācijai tiek paredzēts tērēt valsts budžeta līdzekļus.