Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Majorovs: «rīdzinieki» atdursies pret lieliski organizētu komandu

Bijušais krievu hokejists Boriss Majorovs, kurš [s:32117], atklājis savas domas arī par gaidāmo «Dinamo» un Balašihas HK MVD sēriju, vēsta [s:32118].

««Rīdziniekiem» ir skaidri jāapzinās, ka gaidāmā sērija pret HK MVD nebūs vieglāka kā pret SKA. Pat grūtāka! SKA uz «rīdziniekiem» skatījās no savas meistarības augstumiem un iegūtās pirmās vietas konferencē. «Miličiem» ir pavisam citādāks noskaņojums. Šī komanda cīnās par katru laukuma centimetru katrā mačā,» uzskata Majorovs.

«Kad cilvēks ierodas jaunā darba vietā, viņš cenšas parādīt visu labāko. Vai lien no ādas laukā, lai apliecinātu savu profesionālitāti konkrētajā jomā. Tāpat šobrīd ir ar HK MVD komandu, kura nokļuvusi KHL līderu vidū,» salīdzina bijušais krievu hokejists. «Sezonas sākumā Balašihas komandas lidojumu daudzi uztvēra kā izlēcienu, šķita, ka viņus agri vai vēlu noliks pie vietas. Taču ar katru nākamo kārtu HK MVD kļuva par arvien cietāku riekstu, kuru daudzi jau vairs nespēja pārkost.»

«SKA izturējās pret «rīdziniekiem» ar zināmu nonievāšanu. Neticu Barijam Smitam, kurš teica, ka spēlētāji pārnervozējās. Kuram gan pirms sērijas pret «Dinamo» varēja trīcēt ceļgali? Sušinskim, Zubovam vai varbūt Jašinam? SKA vienkārši psiholoģiski nebija gatavs cīņai. Turpretī HK MVD problēmu ar noskaņošanos nebūs. «Rīdzinieki» atdursies pret lieliski organizētu komandu,» paredz Majorovs.