Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kalniete aicina Riekstiņu palikt amatā

«Pilsoniskās savienības» pārstāve, bijusī ārlietu ministre Sandra kalniete aicina Māri Riekstiņu (TP) palikt amatā, portālu «Apollo» informēja Kalniete.

«Tuvākajā laikā Eiropas Savienība pieņems lēmumus, kuri ir ļoti svarīgi gan visas Eiropas, gan Latvijas nākotnei un ekonomiskajai izaugsmei. Šādā brīdī Latvija nevar atļauties palikt bez valdības vai bez ārlietu ministra. Ārlietu ministriju ir jāvada profesionālim un ārpolitikā ir jānodrošina  nepārtrauktība,» norāda Kalniete.

Viņa uzsver, ka Riekstiņš ir pieredzējis diplomāts un ārlietu dienesta vadītājs un viņam šajā Latvijai grūtajā laikā ir jāpaliek savā vietā, lai partiju politiskajās spēlēs netiktu «paspēlētas» Latvijas intereses.

«Mēs esam uz pareizā ceļa, valdībai ir jāturpina strādāt un ārlietu dienestam jāturpina sargāt Latvijas  galvenās intereses,» saka Kalniete.

Politiķe klāsta, ka valdībai ir vajadzīgs ikviens profesionālis, neatkarīgi no partijas piederības un to savstarpējām attiecībām.

«Tāpēc es ceru, ka valsts augstākās amatpersonas aicinās Māri Riekstiņu turpināt vadīt ārlietu dienestu. Tā būtu vienotība rīcībā - domājot par valsti un mūsu āpolitikas pēctecību,» teic Kalniete.