Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par Latvijas Automobiļu federācijas prezidentu ievēlēts Jānis Naglis

Par Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) prezidentu sestdien federācijas biedru sapulcē tika ievēlēts uzņēmējs Jānis Naglis, aģentūru LETA informēja LAF Preses dienesta vadītājs Viesturs Saukāns.

Par LAF viceprezidentu atkārtoti ievēlēts Andris Zvingēvics, bet otra viceprezidenta amatu uzņēmies autosportists un uzņēmējs Raimonds Kisiels. Biedru sapulce veikusi izmaiņas arī LAF statūtos.

LAF prezidentu biedru sapulce pārvēl reizi četros gados. Līdz šim trīs termiņus amatā pavadīja Dainars Dambergs. Uz nākamo prezidentūras termiņu bija pieteikušies divi kandidāti - autosportists, «Dakaras» rallijreida un citu starptautisko un vietējo sacensību dalībnieks Jānis Naglis, kā arī sporta kompleksa «333» saimnieks, autosportists Vladislavs Šlēgelmilhs.

Naglis LAF prezidenta amatā tika ievēlēts ar ievērojamu balsu pārsvaru.

«Esmu gandarīts, ka jaunā LAF vadība - prezidents un divi viceprezidenti - ievēlēta ar kvalificētu balsu vairākumu, kas ļaus pārliecinošāk pārstāvēt mūsu organizāciju visa līmeņa institūcijās,» izteicās Naglis. «Biedru sapulce arī uzskatāmi parādīja problēmas un nianses valsts sporta likumdošanā, kuras būtu jāmaina, lai sporta dzīve būtu labāk organizēta.»

«Runājot par nākotnes uzstādījumiem, jāievēro un jāveido mūsu sporta hierarhija: «tautas sports - jaunieši - meistarība», lai LAF būtu pārliecinoši labākā sporta federācija valstī, ar lielāko skatītāju auditoriju,» piebilda Naglis.

LAF gaida arī citas pārmaiņas tās vadībā, jo personisku apsvērumu dēļ amatu atstāj līdzšinējais ģenerālsekretārs Andris Berķis, kurš turpinās pienākumu pildīšanu līdz 31. martam.

LAF biedru sapulces viens no uzdevumiem bija izmainīt biedrības statūtus, saskaņā ar valsts sporta likumdošanas prasībām no 2011. gada 1. janvāra pārejot uz tikai juridisko biedru uzņemšanas sistēmu. Statūtos tika veiktas arī citas izmaiņas, piemēram, federācijas prezidenta ievēlēšana uz, maksimums, diviem prezidentūras termiņiem.