Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LPP piedāvā ārlietu ministra posteni un vietu Saeimas prezidijā

Lai gan vēl nesenā oligarhu tikšanās apliecināja, ka Tautas partija ar  Andri Šķēli un LPP/LC un Aināru Šleseru ir kļuvuši par ciešākajiem partneriem un maz ticams, ka Šlesers varētu pieņemt premjera Valda Dombrovska (JL) aicinājumu nākt valdībā Tautas partijas vietā, tomēr vairāki Šlesera līdzgaitnieki no kā Andris Bērziņš un Kārina Pētersone, kam doti neformāli mājieni par izredzēm uz ārlietu ministra amatu un vietu Saeimas prezidijā, varētu dažkārt balsojumos izpalīdzēt Dombrovskim.

Par to svētdien vēsta TV3 raidījums «Nekā personīga».

«Saskaņas centrs» savukārt varētu neiebilst pret ieceri aicināt Tieslietu ministra amatā bijušo Satversmes tiesas priekšsēdētāju un prezidenta amata kandidātu Aivaru Endziņu.

Ļoti nepateicīgajam Veselības ministra postenim, visticamāk, tikšot meklēts kāds ārpus partijām esošs profesionāls menedžeris, par kura darbību tad atbildību uzņemtos premjera partija.

Bet Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija tiks izformēta, sadalot funkcijas starp pārējām.

Par visu šo pārmaiņu rezultātu premjers gan ir mazrunīgs. Viņš vien norāda, ka tie jautājumi, kuri ir bijuši valdības dienaskārtībā attiecībā uz ekonomikas sildīšanu un nākamā gada budžetu, tie tikšot virzīti uz priekšu.

«Un šeit es nekādas īpašas aizķeres neredzu,» raidījuma veidotājiem sacīja premjers.