Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Likumi.lv» atrodami dokumenti arī... «pupiņu» valodā [+30 Ls*]

Darba gaitā regulāri sanāk strādāt ar tiesikā regulējuma aktiem, tamdēļ tā vietā lai rakņātos pa biezām grāmatām, es izmantoju «Latvijas Vēstneša» tiesību aktu vortālu [s:32199], kas ļauj ātri un pārskatāmi strādāt ar dažādiem man nepieciešamajiem normatīvajiem aktiem.

Liels bija mans un kolēģu pārsteigums, kad, aplūkojot  Ministru kabineta noteikumus Nr.613, ieraudzījām šo noteikumu tekstu uzrakstītu bērnībā tik sen lietotajā «pupiņu» valodā.

http://www.likumi.lv/doc.php?id=114801&from=off

Tas, protams, ir mazliet amizanti, un kādam ir izdevies interesants joks, tomēr jāatceras, ka kādam ar šiem noteikumiem arī ir jāstrādā, un svarīgi, lai tie būtu salasāmi. Turklāt šis portāls un tā saturs taču tiek uzturēts par valsts naudu.

Portāls «Apollo» nolēma noskaidrot, kāpēc šie noteikumi nopublicēti «pupiņu» valodā. Laikraksta «Latvijas Vēstnesis» pārstāve Daina Ābele skaidroja, ka tā ir tehniska kļūda – kaut kas ir nogājis greizi un radušās šādas izmaiņas.

Taču tā kā informācijas ievietošana portālā notiek nepārtraukti, tad arī tā uzraudzība ir nepārtraukta, līdz ar to kļūme ir acumirklī pamanīta un novērsta.

Pagaidām nav zināms, vai šāda kļūme ieviesusies tīši, vai netīši. Ja tas ir noticis tīši, tad sistēmā ir radies kāds «caurums», secina Ābele, piebilstot, ka šobrīd sistēma tiek testēta.

«Ja ir uzradies caurums, tad mums tas ir jāaizlāpa,» viņa noteica.