Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

24.martā ballīte grupas «Blur» cienītājiem

Pirms nedēļas tika izsludināts filmas «No Distance Left to Run» bezmaksas seanss kinoteātrī «K-Suns». Visas vietas uz seansu «K-Sunī» tika rezervētas jau pāris dienās.

Skatītāju lielās atsaucības dēļ «KinoKino.lv» aicina visus uz pasākuma turpinājumu krogā «Kapteiņa Enriko Pulkstenis» 24.martā. Tas būs muzikāls vakars grupas «Blur» mūzikas noskaņās. Pasākuma sākums 24.martā plkst. 19.00.

Krogā filmu varēs noskatīties gan tie, kuri filmu būs redzējuši «K-Sunī», gan tie, kuri uz šo seansu netika. Savukārt pēc filmas vairāki pašmāju mūziķi izpildīs dziesmas no «Blur» repertuāra. Savu piedalīšanos apstiprinājuši: «Martin Confused», Arnis Račinskis no grupas «Mofo», Uldis Dirnēns no grupas «Detlef», un Gatis Zaķis no grpas «The Mundane».

Filma «No Distance Left to Run» vēsta par 2009. gada vasarā notikušo «Blur» atkalapvienošanos uz vienu turneju pēc deviņu gadu klusuma. Tajā redzami agrāk nepubliskoti arhīva materiāli, elektrizējoši kadri no «Blur» pērnās uzstāšanas Londonas Haidparkā, kā arī atklātas sarunas ar grupas dalībniekiem, vēlreiz atklājot augstākos un zemākos grupas karjeras punktus, ļaujot skatītājiem uz brīdi atgriezties vecajos labajos britpopa laikos.

Lielbritānijas prese «No Distance Left to Run» novērtējuši kā «vienu no labākajām behind the scenes filmām», savukārt laikraksts «Guardian» atzīst, ka «tas ir žilbinošs stāsts ne tikai par grupas apvienošanos, bet arī par pajukušas draudzības atjaunošanu pirms vēl nav par vēlu.»