Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jelgavas novadā bez elektrības 170 mājas, ledus lauž kokus

Jelgavas novadā plūdu dēļ bez elektrības ir palikušas jau 170 mājsaimniecības, bet ledus, kas iznācis no Lielupes krastiem, nolauzis pat koku, portālu «Apollo» informēja Jelgavas pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce.

Jelgavā zem ūdens ir arī vairākas ielas: Straumes, Baložu, Romas, Rūpniecības, Cukuru un Upeņu iela. Pārplūdusi arī 6. līnija. Applūdušas vairākas privātmājas.

Savukārt pie Latvijas Lauksaimniecības universitātes ledus izgājis no Lielupes krastiem, nolaužot koku un saliecis laternas stabu.

Taču pagaidām neviens jelgavnieks nav lūdzis atbildīgo dienestu palīdzību evakuēt viņu no dzīvesvietas.

Uz Pasta salas atrodas arī savvaļas zirgi, taču pagaidām viņus plūdi neapdraud – viņiem ir sagādāta barība. Taču, ja situācija kļūs kritiskāka, zirgus evakuēs no salas uz citu vietu.

«Zemgales ziņas»

Ūdens līmenis ir krities mazo upju augštecēs, bet arvien kāpj pie ietekām Lielupē, tāpēc applūduši ir ne vien Viesturi, bet arī dārzkopības sabiedrības «Ziedonis» un «Tērvete».