Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dibinās partiju «Par prezidentālu republiku»

Sestdien Mazajā ģildē notiks jaunas partijas dibināšana. Tās nosaukums būs «Par prezidentālu republiku», portālu «Apollo» informēja biedrībā Biedrības «Politiskā laboratorija».

Jaunā politiskā spēka dibinātāji norāda, ka politiskās «impotences», ekonomiskā analfabētisma un gļēvas pakļaušanās rezultātā Latvija atrodas uz politiskās neatkarības un ekonomiskās suverenitātes zaudēšanas sliekšņa.

Tāpēc, lai labotu līdzšinējās varas pieļautās kļūdas, ir nepieciešamas krasas pārmaiņas un neordināri risinājumi.

Biedrībā norāda, ka jaunās partijas dibinātāji un atbalstītāji ir tautas daļa, kas jauna politiskā spēka veidolā ir gatavi aizsākt jaunu politiskās kultūras laikmetu un ir pārliecināti, ka šādu mērķi var sasniegt tikai stipra, vienota un par sevi pārliecināta sabiedrība.

«Mēs vēlamies mierīgā, demokrātiskā ceļā kardināli mainīt politisko sistēmu, jo tikai ar jauna politiskā spēka nākšanu pie varas ir iespējama valsts un tautas ekonomiskā atdzimšana. Mēs vēlamies panākt to, lai tauta lepojas ar savu valdību, valsti, ir laimīga un lepna par saviem sasniegumiem dzīvojot savā zemē!» norāda jaunās partijas dibinātāji.