Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzņēmēji nāks klajā ar «Manifestu par varenu Latviju»

Nākamās nedēļas sākumā sabiedrībā pazīstami uzņēmēji varētu nākt klajā ar «Manifestu par varenu Latviju», kas atspoguļotu topošās uzņēmēju kustības iespējamo nosaukumu un mērķi, ceturtdien vēstī laikraksts «Diena».

Laikraksts noskaidrojis, ka uzņēmēji patiešām ir sagatavojuši manifesta projektu, kura nosaukums ir «Par varenu Latviju». Iespējams, iniciatīvas grupa nāks klajā ar to jau nākamajā pirmdienā. Šīs grupas vadībā ir uzņēmēji Gunārs Ķirsons, Ieva Plaude, kā arī Guntis Belēvičs.

Lūgts raksturot šo ieceri, Ķirsons atzinis, ka vēl nevarot pateikt, kad grupa varētu sevi pieteikt, jo jāveic zināms sagatavošanas darbs. «Visu laiku visapkārt ir tikai negatīva informācija. Ir laiks beigt runāt par negatīvo, un ir laiks beigt runāt vienam par otru sliktu, bet gan uzsvērt pozitīvo un apvienot visus, lai beidzot sāktu strādāt,» sacījis Ķirsons.

Domubiedru grupas «Kopa» diskusiju forumā pagājušās nedēļas nogalē žurnāliste Baiba Strautmane pastāstījusi kādu sapni, kas, šķita, sakņojas patiesā informācijā, lai gan bija tikai sapnis ar ironisku pieskaņu. Strautmane stāstīja, ka nosapņojusi, kā politiski aktīvi uzņēmēji baro ar zirņiem Latvijas iedzīvotājus restorānā «Lido». Iedzīvotāji laimīgi devušies uz vēlēšanu iecirkņiem un nobalsojuši par uzņēmēju partiju. «Un šai partijai atkal izdevās. Šoreiz tā bija izpaudusi savu pašapziņu nosaukumā Varenā Latvija,» piebilda Strautmane.

Gan LPP/LC līderis Ainārs Šlesers un Tautas partijas priekšsēdis Andris Šķēle laikrakstam atzinuši, ka šī iniciatīva ir atbalstāma un viņi varētu zem manifesta parakstīties.