Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Gultas varoņdarbu statistika

Pēdējos 150 gados psihologi, seksologi, psihoterapeiti un viņu brālība to vien dara kā pēta, analizē, secina, izsaka, aptaujā. Viena no populārākajām aptauju sfērām ir seksuālā dzīve.

Ko tad šie gudrinieki secinājuši?

Pastāv uzskats, ka vīrieši, kuri nodarbojas ar smagu fizisku darbu, nav spējīgi uz varoņdarbiem guļamistabā. Noteikti esat dzirdējuši - mīlējoties vīrietis zaudēt tik daudz kaloriju, kā izkraujot divus vagonus ogļu.Tam nebija nekādu pierādījumu, līdz angļu zinātnieki secināja, ka vīriešiem, kuri strādā no 9 rītā līdz 17 vakarā, tas ir 40 stundu darba nedēļu, gadā ir 48 dzimumakti. Vīriešiem, kuri strādā 60 stundas nedēļā, gadā ir 82 dzimumakti. Un nekā apbrīnas vērta - ja «ir iekšā», tad «ir iekšā» visās jomās. Pie tam, seksuāli aktīvāki ir vīrieši ar zemāku izglītību.

Austrāliešu gudrie prāti divus gadus pētīja savu laulāto tautiešu seksuālos paradumus dažādos vecumos. 20 gadīgi vīrieši ar seksu nodarbojās 144 reizes gadā, 30 un 40 gadīgie no 78 - 112 reizēm, 50 un 60 gadīgie 68 reizes gadā. Visaktīvākā seksuālā dzīve ir baltajiem vīriešiem.

Amerikāņi ar seksu nodarbojas vidēji 132 reizes gadā, otrā vieta krieviem - 122 reizes, francūži 121, bet grieķi 115 reizes gadā bauda mīlas priekus.

superstyle.ru