Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Briselē plānots atvērts šprotu veikalu

Neskatoties uz to, ka Brisele Latvijas šprotēs skaita benzopirēnu, Beļģijas galvaspilsētā pēc kāda laika durvis varētu vērt Šprotu veikals, piektdien vēsta «Neatkarīgā».

Šādu veikalu Briselē plāno atvērt uzņēmums «Ogu maize», kam jau ārpus Latvijas ir atvērti trīs veikali – šie visi veikali ir Igaunijā.

«Ogu maizes» veikalos ārpus Latvijas iespējams iegādāties 38 Latvijas uzņēmumu izstrādājumus

Visvairāk igauņiem garšojot «Pure food» gatavotā «Adžika», maizes ceptuves «Lāči» cepumi, «Valmieras piena» jogurts, «Jelgavas gaļas kombināta» gardumi, kā arī Užavas un Piebalgas alus. Veikalā savus ražojumus Igaunijas pircējiem piedāvā arī Maiznīca «Flora», «Poļu nams», «Liepkalni», «Antaris», «VK serviss», «Dona», «Saldus pārtikas kombināts», «Iecavnieks», «Ēvalds», «Brīvais vilnis», «Rēzeknes gaļas kombināt», «Lido», «Cido», «Gutta», «Rīgas piensaimnieks», «Latvijas balzams» un citi. Tāpat nopērkami 20 Latvijas mākslinieku darbi.

«Ogu maize» nav attiekusies no plāniem atvērt veikalus Ņujorkā un Briselē.

«Šobrīd tiek meklētas telpas veikaliem, pētīta patērētāju gaume un veikti citi priekšdarbi. Iespējams, šos veikalus atvērsim sadarbībā ar Lietuvas un Igaunijas uzņēmumiem. Briselē jau šobrīd trīs veikalos ir nopērkami Ogu maizes sadarbības partneru produkti. Tā kā Latvija ir slavena ar savām šprotēm un šādu produkciju ražo 28 uzņēmumi, mums ir ideja atvērt šprotu veikalu Briselē. Latvijas zivrūpnieki atbalsta šo ideju,» stāsta Aigars Strauss.