Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Laimē iespēju iztērēt naudu!»

Viss sākās ar konkursu... Biju viens no laimesta ieguvējiem. Kas par konkursu šoreiz neminēšu, jo stāsts būs tieši par «laimestu». Par balvām šajā konkursā atbild sponsori, tāpēc konkursa organizators nav jāmin un tas nav tik svarīgi. Esmu šajā konkursā piedalījies ne reizi vien un dažreiz arī ko laimējis. Bet nekas nelīdzinās šim «laimestam».

Balva bija dāvanu karte no kurpju veikala «Ecco». Saņemot dāvanu karti, sagaidīja pirmais pārsteigums – karte bija tikai 15 latu vērtībā. Tas nebūtu nekas, ja čības šajā veikalā nemaksātu 54 latus.

Uzzināju, ka šajā laikā veikalā ir atlaides un domāju, ka varētu kaut ko aiziet paskatīties. Taču te bija otrais pārsteigums – sīkā drukā uz laimētās kartes bija uzrakstīts, ka karte derīga tikai «apavu pāra vai somas pirkumam no jaunās pavasara/vasaras kolekcijas». Pie tam karte jāizlieto mazāk kā divu nedēļu laikā.

Tātad mērķtiecīgi dāvanu kartes ieguvējs tiek atturēts no dāvanu kartes izlietošanas bez pamatīgas piemaksas. Veicot apskati, ko šajā veikalā vispār varētu nopirkt, secināju, ka lētāko čību vai somas iegādei jāpiemaksā vēl vismaz 40 latus. Rēķinot «dāvanu» kartes vērtību pret lētāko iespējamo pirkumu, tas pārsniedz kartes vērtību 2,6 reizes.

Un tad es sapratu, ka dāvanu karte tomēr nebija necik lielisks laimests. Tas drīzāk ir pielīdzināms uz ielas iedotai reklāmlapiņai ar aicinājumu atnākt uz veikalu iepirkties!
Saka jau, ka dāvinātam zirgam zobos neskatās, taču ja par dāvināto zirgu jāpiemaksā kā minimums 2,6 reizes, tad gan šāds komentārs ir neizbēgams, jo sevišķi ekonomiski grūtā laikā.